Čiba Sport

Čiba Sport Young Academy s.r.o.

foto prezentace
 

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

EKAG 2017 ozdobily čtyři národní rekordy.

  Dnes je již European kids athletics games minulostí a i když si v letošním roce počasí s námi hodně pohrávalo, tak vše jsme zvládli na výbornou a odměnou byly vynikající souboje, čtyři národní rekordy, když rozhodčí museli vyplňovat protokoly dvakrát na Maltu za 60m dívek, štafety 4x60m hochů, na Slovensku se radovali za překonání rekordu na 4x60m a vyrovnaný národní rekord ČR na 60m vyrovnala teprve ročník 2003 jablonecká Adéla Novotná výkonem 7,60s.

Tři dny na Palackého vrchu nabyté atletikou přinesly nádherné souboje a hodně talentů z patnácti států odjíždělo s posunem osobních rekordů. V pondělí tradiční slavnostní zahájení i přes vytrvalý déšť přilákalo zaplněné tribuny, které aplaudovaly našim vynikajícím reprezentantům ve střelbě, když olympijský vítěz David Kostelecký a bronzový z nedávného MS Jirka Lipták rozdávali pohodu a hýřili optimismem na rychle se přibližující OH v Tokiu. Další pětinásobná účastnice OH Soňa Bernardová uvažuje o šestých OH v Tokiu. Neskutečnou pohodu a optimismus rozdávala vynikající psycholožka našich špičkových oštěpařů a  spolupracující s mojí skupinou Zdeňka Sládečková a plejáda čestných hostů byla překvapena neskutečným hadem nástupu zúčastněných družstev. Krásným zážitkem bylo předání finančního daru agenturou Čiba sport athletic, která začala spolupracovat s nadací Atýsek a jejím prostřednictvím podpořila výcvik pejsků pro nevidomé občany, když představení pejsků vyvrcholilo štěňátkem jménem Čibo a hned jsme se neskutečně skamarádili. Závěr tradičně obstaral ohňostroj a i když pršelo, tak zaplněný stadion sledoval toto představení až do konce.

V úterý se počasí výrazně vylepšilo a tak od brzkého rána se rozpoutal neskutečný kolotoč kvalifikací a finálových disciplín, které končily v pozdních večerních hodinách pod umělým osvětlením. Ve středu se na nás usmálo sluníčko a i krátká přeháňka nemohla zkazit náladu všem účastníkům a rozzářené očička vítězů na stupních vítězů byly tou nejlepší odměnou pro hodně unavené pořadatele, když obrovskou pochvalu zaslouží všichni rozhodčí a technická četa, kteří odváděli neskutečné výkony, když jsme zhruba spočítali, že jenom hrabači v písku uhrábli minimálně tisíckrát!!!!písek po dopadu.

Ne nadarmo je náš mítink největší v Evropě a jeho popularita roste neskutečným tempem, když všichni účastníci se již těší na příští rok, kde nový účastníci z Německa hlásili příjezd minimálně jednoho autobusu. Celková bilance výkonů je opravdu mimořádná, když rozhodčí vyplňovali čtyřikrát protokol o překonání národních rekordů, desetkrát se přepisovaly rekordy her a nespočetné množství osobních rekordů.

Dnes se již všichni vrátili domů a my již můžeme přemýšlet o třináctém ročníků.

Č              

výsledky závodu zde....     

14.09. 2017, 07:07


Copyright © Cibasport.cz 2011

Online přihláška do školy

Škola Třída
 
 

Online přihláška do oddílu

Oddíl Zařazení
 

Způsob platby

Způsob platby

Obecné informace

Rodiče dítěte Otec dítěte Matka dítěte
Příjmení a jméno:
Bydliště:
Telefon:
Zaměstnání:
E-mail:
Dítě
Příjmení a jméno:
Rodné číslo:
Výška:
Váha:
Zdravotní problémy (brýle, čočky, astma,...):
Škola:

Nejprve je třeba vyplnit všechny povinné položky.

Načítám...