ROZVRH TRÉNINKŮ – Školní rok 2017 / 2018*
ZŠ HORNÍKOVA
Pondělí (velká tělocvična) | 15:10 - 16:00 | |
3. - 5. třída |
||
Úterý (malá tělocvična) |
14:15 - 15:05 | 15:10 - 16:00 |
1. B+C |
1.A + 2. třída |
|
Úterý (velká tělocvična) | 14:30 - 16:00 | |
6. - 9. třída |
||
Středa (malá tělocvična) |
14:15 - 15:05 | 15:10 - 16:00 |
3. - 5. třída |
6. - 9. třída | |
Čtvrtek (velká tělocvična) |
15:10 - 16:00 | |
3. - 5. třída |
||
Pátek (malá tělocvična) |
14:15 - 15:05 | 15:10 - 16:00 |
1. B+C |
1.A + 2. třída | |
Pátek (velká tělocvična) |
14:30 - 16:00 | |
6. - 9. třída |
ZŠ HORNÍKOVA
Úterý |
16:30 - 17:45 | |
Přípravka |
||
Čtvrtek | 15:30 - 16:30 | 16:30 - 17:45 |
Předškoláčci |
Přípravka |
ZŠ LAŠTŮVKOVA
13:30 - 14:15 | 14:25 - 15:15 | 15:30 - 16:15 | 16:15 - 17:00 | |
Pondělí |
3. - 4. ročník | 5. - 9. ročník | 5. - 9. ročník | |
Úterý |
1. ročník / A+B | 3. - 4. ročník | ||
Středa |
1. ročník / C+D | 2. ročník | 5. - 9. ročník | 5. - 9. ročník |
Čtvrtek |
1. ročník / A+B | 3. - 4. ročník | ||
Pátek |
1. ročník / C+D | 2. ročník | 5. - 9. ročník | 5. - 9. ročník |
Trenér Václav Kaňa - kontakt mob.: 721 852 915
ZŠ PAVLOVSKÁ
Pondělí |
14:30 - 15:30 | 15:30 - 16:30 | |
1. a 2. ročník | 3. ročník a starší | ||
Úterý |
|||
Středa |
|||
1. a 2. ročník | 3. ročník a starší | ||
Čtvrtek |
15:15 - 16:00 | 16:00 - 16:45 | |
předškoláci | 3. ročník a starší | ||
Pátek |
Trenéři Jarka Strouhalová 731 468 741, Klára Iliasová 608 747 556
ZŠ OŘECHOV
|
12:30 - 13:30 | 14:35 - 15:20 | 15:30 - 16:15 | 16:15 - 17:00 |
Pondělí |
||||
Úterý |
||||
Středa |
všechny ročníky | |||
Čtvrtek |
||||
Pátek |
Trenér Vojtěch Sojka 732 862 643
ZŠ SIROTKOVA - v přípravě
|
13:40 - 14:25 | 14:35 - 15:20 | 15:30 - 16:15 | 16:15 - 17:00 |
Pondělí |
||||
Úterý |
||||
Středa |
||||
Čtvrtek |
||||
Pátek |
TRÉNINKOVÉ SKUPINY STARŠÍCH ATLETŮ
Oddíl JAC a BYAC
Treninková skupina Ctibora Nezdařila (Skoky) - ZŠ Horníkova
Pondělí až Pátek 16:00-18:00
Treninková skupina Jana Pokorného (Sprinty, Vrhy, Běhy) - ZŠ Horníkova, Areál Pod Palackého vrchem
Pondělí 16:00-18:00
Úterý 16:30-18:30 - Areál pod Palackého vrchem /Březen-Listopad/, 19:00 - 20:30 Atletický tunel Oblá /Prosinec-Únor/
Středa 16:00-18:00
Čvrtek 15:30-17:00 a 16:30-18:00 Posilovna
Pátek 16:00-18:00
Treninková skupina Václava Kani (Běhy) - ZŠ Laštůvkova, Areál Pod Palackého vrchem
Pondělí 15:30-17:00
Úterý 16:30-18:30 - Areál pod Palackého vrchem
Středa 15:30-17:00
Čtvrtek 16:00-18:00 - Areál pod Palackého vrchem
Pátek 15:30-17:00
Tréninková skupina Petra Vaška (Vrhy) - ZŠ Horníkova
Pátek 16:00-18:00
Odpovědný trenér atletického oddílu všech kategorií: Ctibor Nezdařil